
Další svazek oblíbené dobrodružné fantasy série
John Flanagan: Bratrstvo. Kniha šestá – Umrlčí tváře
V šesté knize napínavé série Bratrstvo se Volavky ocitnou v neznámé zemi a připravují se na bitvu proti nemilosrdnému nepříteli.
Volavky zastihne na moři strašlivá bouře a zažene jejich loď daleko na západ, na pobřeží, které Hal nepoznává na žádné ze svých map. Ačkoli domorodci nejsou nikde k vidění, Volavky mají neodbytný pocit, že je někdo sleduje na každém kroku.
Zdánlivý klid vezme za své, když se náhle objeví obrovský medvěd a zaútočí na dvě domorodé děti. Volavky včas zasáhnou a zachrání děti z medvědích spárů. Tím si získají vděčnost a přátelství místního kmene Mawagansettů, který se jim konečně ukáže. Jenže mír nemá dlouhého trvání. Umrlčí tváře, nemilosrdný kmen válečníků, jsou znovu na válečné stezce. Deset let nechávaly vesnici Mawagansettů na pokoji, nyní se však vrátily drancovat a ničit. Zatímco se nepřítel blíží, Volavky se rozhodnou, že své nové přátele nenechají na holičkách a pomohou jim nájezd odrazit.
Číst více
Detailní informace
Žánr
fantasy pro děti
Počet stran
384
Ke stažení
pdf
Ukázka.pdf
Datum vydání
08.03.2021
Formát
127x198 mm
Hmotnost
0,463 kg
Jazyk
čeština
Číslo dílu
6
Řady
Bratrstvo
Původní název
Brotherband 6. The Ghostfaces
Původní jazyk
angličtina
Překladatel
Milan Pohl
EAN
9788025249260
Věk od
10
Typ
Kniha
Vazba
vázaná s laminovaným potahem